Świadczone usługi z zakresu nieruchomości

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych świadczy swoim Klientom szeroki zakres usług w dziedzinie pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Działalność firmy nie ogranicza się tylko do mediacji przy dokonywaniu transakcji, ale także do szeroko pojętego doradztwa i asystowaniu Klientowi na wszystkich etapach procesu. BNiUG zatrudnia wykwalifikowanych ekspertów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby sprawdzić stan prawny i faktyczny oraz wycenić nieruchomość, która następnie jest wprowadzana na rynek. Firma stosuje skuteczne i nowoczesne metody promowania ofert swoich Klientów w prasie i Internecie, korzystając z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Sprawia to, że poszukiwanie zainteresowanych kupnem osób przebiega sprawnie i szybko a Klient może liczyć na wiele ofert, spośród których wybierana jest najkorzystniejsza.

Obrót nieruchomościami, pośrednictwo

Jak pomagamy naszym Klientom?

Nasze biuro dysponuje także odpowiednim personelem i środkami, aby przeprowadzić prezentację dla potencjalnych kupców, podczas której nieruchomość przedstawiania jest zainteresowanym z podkreśleniem wszystkich jej walorów i zalet. Kiedy już wyłoniony zostanie potencjalny kupiec, firma zajmuje się przygotowaniem i weryfikacją niezbędnych dokumentów, dzięki którym będzie można przekazać nieruchomość nowemu właścicielowi. Ważnym elementem transakcji są także negocjacje warunków umowy. Dzięki doświadczonym pracownikom, sprzedający ma gwarancję uzyskania satysfakcjonującej ceny za sprzedawaną nieruchomość.

W momencie, kiedy ustalone są już wszystkie warunki kupna i sprzedaży, za pośrednictwem firmy organizowane jest spotkanie u notariusza i sporządzenie niezbędnych aktów prawnych, dzięki którymnieruchomość przechodzi w ręce nowego właściciela. BniUG zapewnia swoim Klientom kompleksową pomoc w trakcie trwania całego procesu i ściśle nadzoruje jego przebieg, tak aby wszystkie formalności załatwione zostały sprawnie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Nasza firma zapewnia pomoc i doradztwo także Klientom, którzy zainteresowani są kupnem i pomaga im znaleźć nieruchomość spełniającą ich wymagania i oczekiwania.