Kupując nieruchomość nie można zapomnieć o jednym z kluczowych elementów jakim jest obejrzenie jej na żywo i dokładne zapoznanie się ze wszystkimi niuansami. W BNiUG przykładamy najwyższą wagę do zadowolenia klientów oraz rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Dlatego jednym ze stałych punktów naszej oferty jest właśnie prezentacja, podczas której mogą Państwo dokładnie zapoznać się z nieruchomością, jej rozkładem i faktycznymi walorami.

Umów się z naszym agentem - bezpłatnie i w dogodnym dla Ciebie terminie

Oglądając nieruchomość nie jesteś nigdy zobligowany do jej zakupu, dlatego zawsze zachęcamy do zapoznania się z biurem, mieszkaniem, lokalem czy budynkiem, którym jesteś zainteresowany. Osobista wizja lokalna daje zawsze najpełniejszy obraz oraz minimalizuje ryzyko niezadowolenia z zakupu. Dodatkowo podczas spotkania z profesjonalnym agentem możesz zadawać pytania i prosić o wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Prezentacja to także świetny sposób na porównanie kliku ofert i wybór tej, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

To musisz wiedzieć przed zakupem nieruchomości

Podczas prezentacji nie musisz się spieszyć, będziesz mieć dokładnie tyle czasu ile potrzebujesz. Obejrzyj spokojnie wszystkie miejsca, nie obawiaj się zadawać pytań. Jeżeli chcesz, podczas spotkania zawsze może towarzyszyć Ci dowolnie wybrana przez Ciebie zaufana osoba, rzeczoznawca albo architekt. Koniecznie zwróć uwagę na stan budynku, jego instalacje i inne ważne elementy. Ponieważ nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą faktycznego wrażenia, koniecznie skorzystaj z możliwości osobistego odwiedzenia nieruchomości i dokonania świadomego wyboru.