Tachimetr - narzędzie geodezyjne używane przez geodetę

Nasza firma oferuje pełen zakres usług geodezyjnych i kartograficznych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i nowoczesnych narzędzi pomiarowych. Wszystkie czynności są wykonywane przez geodetę posiadającego niezbędne uprawienia zawodowe do wykonywania prac geodezyjnych i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom perfekcyjną precyzję pomiarów i najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu geodezji. Do każdego z powierzonych nam zleceń podchodzimy indywidualnie, gwarantując rzetelność oraz zaangażowanie i pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji.

 

Zakres świadczonych usług geodezyjnych

Proszę pamiętać, że geodeta jest na działce przed rozpoczęciem każdej inwestycji budowlanej i jako ostatni schodzi z budowy dokonując pomiaru powykonawczego. Jeżeli checie Państwo aby Wasze inwestycje miały solidne fundamenty, zacznijcie od solidnej firmy geodezyjnej! Dlatego też serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu usług geodezji i kartografii, która znajduje się poniżej. W przypadku braku pożądanej usługi zapraszamy do kontaktu znami.

Usługi geodezyjne:

  • wykonywanie precyzyjnych pomiarów geodezyjnych przy użyciu specjalistycznego sprzętu
  • przygotowanie map do celów projektowych
  • tyczenie budynków, budowli i innych obiektów wymagających pozwolenia na budowę oraz sieci uzbrojenia terenu wraz ze sporządzeniem profesjonalnej dokumentacji faktu wytyczenia budynku, dokonaniem wpisu do dziennika budowy i wykonaniem szkicu z tyczenia
  • inwentaryzację powykonawczą budynków, lokali, sieci, infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu i przyłączy
  • wznowienia i stabilizację punktów granicznych
  • geodezyjne podziały działek i nieruchomości

Kompleksowa obsługa inwestycji

Oferujemy również profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. Nasz geodeta zajmuje się całością prac przygotowawczych jeszcze przed rozpoczęciem budowy, wykonaniem wszystkich pomiarów geodezyjnych, opracowaniem niezbędnej dokumentacji, nadzorem i kontrolą wykonawstwa oraz odbiorem końcowym całego procesu inwestycyjnego.

Świadczone przez nas usługi geodezyjne są skierowane zarówno do firm i przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych. Geodeta z BNiUG to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z naszych usług w zakresie geodezji i kartografii.